atilla yeşilada neden yt kanalına reklam almış?

son videosunda fark ettim. cambly'den reklam almış. benim kafamda bu tip adamların fonlarda sağda solda en az 3-5 milyonları olduğu vardı. yanılıyor muyum? yoksa yt ekipmanları çıksın ekstra masrafım olmasın diye mi reklam almıştır?

soruyu soruyla cevaplamayı sevmem ama neden almasın? cambly bütün büyük youtuberlara reklamlar veriyor. adam ekonomist, youtube işinden bir gelir oluşturmaya çalışıyordur muhtemelen. 3-5 değil 25 milyonum dahi olsa ben de kaliteli şirketlerden reklama hayır demezdim.

ha bu arada o mikrofonu yeni aldı. belki onun parasını çıkarmaya çalışıyordur :)
  • false pretension  (21.11.20 22:12:11)
Bilgi her zaman para demek degildir. Cok iyi teknik analiz bilen herkes milyoner olmuyor :) ben cok zengin biri oldugunu sanmiyorum.

  • tosunpasa  (21.11.20 22:24:54)
Yukaridakilere katılmakla beraber(bir şeyi iyi yapıyorsan bedavaya yapma:)) muhtemelen kanalın giderleri içindir. Zira sanıyorum ki kendisi sadece video kayıt ediyor bunun işlenmesini vs başka birinden yardım alıyor. Yardımcı olan kişinin veya kişilerin giderlerini denkleştirme vs için olabilir. Oradan gelen parayı kediler için bile harcıyor olabilir. Ben lde öyle bir izlenim bıraktı. :)

  • seksli harf  (21.11.20 22:43:57)
3-5 milyon dediğiniz tl ise o kadar büyük bir para değil. Bundan sonra yatayım bu parayı yerim ölene kadar idare eder parası değil yani bence. Zaten çok da zengin biri gibi durmuyor. YouTube'a emek harcıyor ve madem imkan var neden para kazanmasın ki?

  • playing star again  (21.11.20 22:51:42)
@sivrisinek Youtube yeni bir güncellemeyle artık kanal sahiplerine sormaksızın reklam koymaya başladı.

  • new day new life  (22.11.20 01:14:27)
Kesinlikle sağda solda 3-5 milyonu vardır.
3-5 milyon para mı? Değil.
Madem emek veriyor reklam alıp para kazanacak tabi. Kimse hayrına iş yapmaz.
  • dafuq  (22.11.20 10:15:58)