[]

pandemide yurtdışı seyahat

amerikada öğrenciyim. kosta rika'lı bir arkadaş winter break'te kosta rika'ya davet etti. gitmeyi çok istiyorum ama bir yandan da aralık ayında pandeminin göbeğinde yurt dışına gitmek konusunda kararsızım.

ne dersiniz?


 
böyle fırsatlar her zaman gelmez, kosta rika'ya istediğinde gidersin ama bir yerelin evinde kalmak, sana rehberlik etmesi, yaşantıyı birebir görmek büyük ayrıcalık. velhasıl korona dinleme yapıştır.


  • marlonbranda  (21.11.20 21:15:26 ~ 21:16:00) 
kosta rika'da da kisitlama tarzi olaylar varsa gezmenin tadi olmayabiliyor. ben olsam bu teklifi yaz tatiline ertelerdim


  • ala09  (21.11.20 21:46:39) 
gideceğiniz yerde kısıtlamalar çok sıkıcı değilse düşünmeyin gidin bence. Sonuçta hiçbir şey ABD’de kalmaktan riskli olamaz.


  • catch the arrow  (21.11.20 21:48:32) 
dünyamızdaki en güvenli yer. gidin bence :-)


  • ankarakecisi  (21.11.20 22:03:46) 
Biden başlayana kadar seyahat yasakları olmaz bence şimdiki yönetimle, olsa şimdiye olurdu. Ben olsam giderdim


  • mirafiori  (21.11.20 22:40:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.