[]

Petek sorunu

Merhabalar, evdeki kalorifer peteklerden sadece bir odadaki yanıyor.
Bu peteklerin açıp kapatmaya yarayan vanaları da yok. Banyodakinin vanası var, açtım onu ama o da yanmıyor. Sorun ne olabilir sizce?
Petekler eca markası
1 haftaya taşınacağım için servisle, ev sahibiyle muhattap olmak istemiyorum. Kendim halledebileceğim bir şey midir acaba?

 
Kombiye yakın yerlerde kollektör vardır, genelde bir dolap içine koyarlar. Kırmızı ve mavi borular olur. Onların tepelerinde de vanalar olur. Belki oradan kapatmışlardır.


  • malheiros  (21.11.20 20:36:17) 
diğer peteklerdeki vanalar kapalı olabilir.
peteklerde hava olabilir. havasını almayı deneyin.
youtube de aratın :-)
  • ankarakecisi  (21.11.20 20:38:22) 
Muhtemelen buzdolabının arkasında bütün petekleri kontrol etmeye yarayan zimbirtidan vardır. 1+1 evlerde genelde orda kaliyo. Ordan çevir vanayı.


  • westblack  (21.11.20 20:44:17) 
Teşekkürler malheiros , westblack kollektörler kapalıymış. Kollektörün ne olduğunu bile bilmiyordum.
Beni büyük dertten kurtardınız saolun :)

  • coca cola  (21.11.20 20:49:27 ~ 20:55:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.