[]

belediye parkina kedi evleri koysam, kaldirmamalarini nasil saglarim

merhaba,
mahallemde orta buyuklukte bir park var. degisik yerlerinde 15-20 kadar kedi takiliyor, aralarinda yavrular da var.

ben alsam koysam parkin guvenliginin ya da ayy her yer kedi diyen gicik insanlarin kaldirmasini nasil engellerim? belediyeye yazsam onlar da ev koyar mi? basvurup alabilen oldu mu ya da?

 
Belediyelerin ahşaptan koydukları oluyor, her belediyede olur mu bilmem.

İnsanların kaldırıp atamayacağı, kıramayacağı sağlamlıkta olursa kimse bişey yapamaz.
  • John Bloor  (21.11.20 14:29:30) 
sirtlanip kendi evlerinin yanina bilen koyan olur, o konuda halkimiza inancim tam. cop kutusuna falan zincirlemeyi dusundum o yuzden.


  • pardonazbirbaksanız  (21.11.20 14:37:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.