Saat Hakkında Fikrinizi Almak İstiyorum

Yıllardır gözüm var bunda, bir çılgınlık edip almak istiyorum. Sizin fikriniz nedir? Teşekkür ederim.

www.samilsaat.com

eğer bu saati almak sizi zora sokmayacaksa alın gitsin derim. hayat, istediklerinizi gerçekleştirmek için kısıtlı zaman sunuyor. eğer paraya ihtiyacınız olursa değeri düşse de sonra satabilirsiniz hem.

  • matilda  (21.11.20 13:34:53)
Çok güzelmiş.
Şimdiden güle güle kullan.
sakın ücreti yönünden gelebilecek olan eleştrilere kulak asma.
  • etna  (21.11.20 13:50:18 ~ 16:53:06)
Bence kendi keyfiniz hangisini istiyorsa onu alın. Çünkü saatte zevklerin birleşmesi cok zor. Longines saatlerde cok fazla ikinci el var, bir goz atin bence instagram sayfalarina

  • her giriste sifresini unutan adam  (21.11.20 13:57:08)
Saat güzel bu seviyede başka saatleriniz yoksa daha herşeye uyacak bir model düşünebilirim.

  • pofudukayi  (21.11.20 14:19:16 ~ 14:19:54)
al abi çok şık saat. şimdi almasan seneye 16k olacak. bu paraya 6 ay çalışan var tepkisini de anlamıyorum. asgari ücretle geçinenlerin rızkından çalıp mı alıyor abi adam :)

  • ismim ibrahim  (21.11.20 14:38:43)
Hocam iyi niyetiniz için teşekkür ederim ama kırk yılda bir kendime bir şey almaya niyetlendim, çalışıp kazandığım parayı harcarken bu para için 6 ay çalışanları ya da burs ihtiyacı olanları da ben düşünmeyeyim.

  • üç gün gündüz  (21.11.20 14:43:10)
saat güzelmiş güle güle kullan.

benim mana veremediğim bir durum var mesela şu saate bakıyorum sade ve güzel tamam ama ne bileyim hiç bir özelliği olmayan bir saat için aşırı pahalı değil mi?

mesela bu saat bütçesiyle tissot t touch + casio smart watch alıyorum ve para da kalıyor

www.konyalisaat.com.tr

urun.n11.com

kalan parayla bir de bunu alırdım.

images-na.ssl-images-amazon.com
  • killerbee  (21.11.20 15:38:38 ~ 15:41:45)
Mekanik saatlerin pahalı olmasını anlayabiliyorum, neticede ömürlük cihazlar ama 5 bin liraya quartz saat satılması bence de anlamsız, o da muhtemelen markadan dolayı pahalı.

  • üç gün gündüz  (21.11.20 15:43:56 ~ 15:45:59)
Bunlar ömürlük evladiyelik saatler aynı marka aynı fiyat ama başka model saat var severek kullanıyorum tavsiye ederim

  • all girls dream  (21.11.20 19:21:48)
Taksitle de alsan pazarlık yapmayı ihmal etme dostum

  • all girls dream  (21.11.20 19:23:39)
Yaşım 50’den fazlaysa belki olur ama otomatik değilmiş o yüzden sırf markası için o parayı vermezdi.

  • catch the arrow  (21.11.20 19:40:55)
Bu otomatik mekanizma.

www.longines.com

Yaşım 50 değil ama kırka yaklaştı.
  • üç gün gündüz  (21.11.20 19:47:08)
şık. alınır.

  • al sana nick it  (21.11.20 19:51:40)
Saatten anlamam. Bu saatin özelliği nedir ve neden yıllardır gözünüz var anlamadım. Bir saate 12 bin lira veriyorsam o saat 500 liraya da alınabilir gibi gözükmemeli. Markanın kalitesiyle ilgili bir fiyat farkı var da ben anlamıyorum tahminimce.

  • amusan  (21.11.20 20:21:37)
Hocam mekanik saatler pahalıdır, pilli saatler gibi iki tane telle çalışmazlar ortalama bir mekanik saat 200 minik parçadan oluşur bunlar tek tek elle yerleştirilir, akreple yelkovanı o 200 minik parça hareket ettirir, haliyle emek harcanır bu saatlere o nedenle pahalıdır, 500 liraya alınacak bir saat gibi gözüküyor demeni anlayabiliyorum, ben vintage modelleri seviyorum o nedenle bunları tercih ediyorum ama saatlere yönelik özel bir ilgisi olmayan birinin bunu anlamasını bekleyemem. Ha ama bu saat pahalı değil esasında, benzer görüntüde Patek Philippe var mesela 300 bin lira, onun için pahalı diyebiliriz.

  • üç gün gündüz  (21.11.20 20:37:01)
fiziksel mağazası varsa gidip incelemeni tavsiye ederim.

2 gün sonra Black Friday indirimi başlıyor, bence 3-4 gün daha bekle fiyatı düşebilir.
  • facebook  (21.11.20 22:00:33)
Tissot visodate modellerine de benziyor bence. Yarı fiyatına aynı hazzı alırım diyorsanız onlara da bir bakın derim. Aynı hevesle almayacaksanız tissotu bu longines aşırı güzel. Güle güle kullanın.

  • nickimin hakkini veremedim  (22.11.20 15:34:30)
Dün satışı bulunan bi mağazadan aldım saati, pazarlıkla 9000 liraya kadar indirdik fiyatını. Yardımcı olan değerli fikirlerini belirten herkese teşekkür ederim.

  • üç gün gündüz  (23.11.20 10:33:25)