[]

samsung note 5 dengi telefon öneriniz var mı?

2016 yılından beri sorunsuz ve çok severek kullandığım telefonum ömrünü tamamlıyor yavaş yavaş.

5000 TL civarı bütçe ile bu telefona benzer (android, google destekli) telefon öneriniz var mıdır acaba?

en önemli detay pil ömrü: hiç oyun oynamıyorum ama arama, whatsapp, sosyal medya, internet vb. gün içinde yoğun kullanıyorum. birkaç ay sonra günde 2-3 kez şarj etmek zorunda kalmak istemiyorum.

note 5'den daha kötü bir kamerası olmasını istemem tabii, çok çok üstün olmasa bile en azından dengi olsa ne iyi olur.

spen kullanmayı sevdiğim için samsung note 10 lite'a bakmıştım, bir de s10 plus'ı inceledim ama ikisi için de pil ömrü ile ilgili kötü yorumlar okuyunca çok tereddüt ettim.

önerileriniz için şimdiden çok teşekkürler.

 
Telefonculardan temiz bir mi note 10 alınır.8 ay kullandıktan sonra Üzerine imei repair yapılır. Kalan 1500-2000 lira cebe atılır.


  • soru icin geldim  (21.11.20 01:32:44) 
başka önerisi olan var mıdır?


  • la lykia  (21.11.20 11:26:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.