[]

Macbook Air güncelleyemiyorum

Microsoft Word kurmak üzereydim ki en az 10.13.0 versiyonuna gerek vardır diyor, şu an Sierra 10.12.6 kurulu.

Normal yollardan hiçbir şekilde yeni versiyonu göremiyorum, nasıl güncellerim?


 
10.13.0 "High Sierra" olarak geciyor. Asagidaki linkten erisip kurabilmeniz lazim:

itunes.apple.com
  • sertac akin  (20.11.20 19:33:20) 
macbook air'ın hangi versiyonu?

www.apple.com

buradan direkt big sur'a geçmeyi dene. sağ üstte güncelle butonu çıkması lazım. high sierra artık eski versiyon olduğu için apple geçişe izin vermeyebilir. iOS'larda öyle oluyor. Sadece son sürüme güncelleyebiliyorsun. mac os'lerde de aynı durum olabilir.
  • himmet dayi  (20.11.20 19:50:11) 
Tam bu soruyu sorduğumda bildirim geldi güncelleme var diye, çok ilginç :)
Teşekkürler.

  • hadi ya la  (20.11.20 20:19:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.