[]

Akordeon kapı

Küçük bir odamız var. Yer kaplamasın diye normal kapı yerine yanlara açılıp kapanan sürgülü kapı istiyoruz. Nerden alabiliriz? Koçtaş tekzen e baktik, ellerinde yok.
 
İnternet ya da Bauhaus?
Ancak o kapıların montajı için de biraz kesme biçmeye ihtiyaç var. Yapabilecek misiniz?

  • kisa  (20.11.20 18:46:43) 
  • exlibris  (20.11.20 19:52:07) 
  • dunden beri dimdik  (20.11.20 20:42:53) 
kesme işini halledebilirz diye düşünüyorum. Koçtaş sitede var ama çok az aslında bol çeşit olan bir yer var mıdır diye sormuştum.


  • jjimyl  (20.11.20 22:56:18) 
Keserken demir testeresi kullanın ve üzerine bant yapıştırıp bant üzerinden kesin.
İnce dişli olsun ki Çapak yapmasın

  • kisa  (20.11.20 23:32:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.