[]

Masaüstü bilgisayar önerisi

Hazır indirim zamanları geliyorken yıllar sonra (2011 yılında okulun verdiği laptopu kullaniyoruz hala) bilgisayar alacağım.
Laptop alayım dedim ama sonra yenilemek istesem vs derken sürekli 1000 euro vermek gerekecek. Onun yerine 400-500 euroluk laptop alırım ileride dedim.

Aklımda su cihaz var, fena değil gibi;
www.memorypc.de

Açıkçası çok da bir şey oynamayacagim. Ps4 var onda baya oynadım zaten oyun. Ama hanım paketleriyle falan sims 3 oynamak istiyor, vallaha ben de şöyle ağız tadıyla bir strateji oynayamadim bayadir. Bir de skyrim özledim.
O yüzden süper bir bilgisayar gerekmiyor bence.
Misal 1660 super yeter mi yoksa illa 2060 mi almak lazım vs bilmiyorum, islemciye kafam basmıyor en son bu işlerle uğraştığımda çok fazla seçenek yoktu zaten.

Bana bu bilgisayar sizce mantıklı mi yoksa fiyati artirmadan ne gereksiz/ne gerekli söylerseniz bir de monitör nasıl alayım soylerseniz çok sevinirim.

 
ben de zamaninda niyetlenmistim.
amd ryzen 5 3600 + rtx3060 onermislerdi.

bence rtx3060'i bekle. yada butce varsa 3070 al.
  • seksli harf  (20.11.20 17:49:46 ~ 17:49:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.