[]

wordpress sitesi cache sorunu

sitemde W3 Total Cache yüklü ama yine de sitem hala bayağı yavaş yükleniyor. görüntü zaten yavaş geliyor, anahatlar çıktıktan sonra ise 1 saniyeliğine wordpress'in varsayılan yazıtipini görüyorum, sonra yazıtipi benim seçtiğim tipe geçiyor vs. çok can sıkıcı.

yani bunun bile pro'suna para vermek gerekmiyordur umarım. çünkü bütün eklentiler paralı zaten. bir para vermeye başladık mı sonu gelmez.

acaba ayar mı yapmam lazım? lütfen bir yardım edin.

bazı "enable" olan ayarlarım şunlar:

page cache
database cache
object cache
browser cache
CDN

 
sitenin görsel yükü nasıl?

görsel boyutları cok mu yüksek?

f12 açıp network alanına gelip siteye giriş yaparsanız yüklenme sürelerini görebiliriniz.
hangi dosya ne kadar boyutta ve site toplam ne kadar süre açılıyor, en geç yüklenen hangisi vsvs.

hız sadece bununla da alakalı olamyabilir, sunucuda da yavaşlık olabilir
  • ayin yazari  (20.11.20 00:11:33) 
Sitede hic gorsel yok ki :(


  • hlot  (20.11.20 02:00:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.