Total War oynayanlara soru?

Yıllardır MW2 oynayıp duruyorum, şimdi yenisini alayım dedim ama hangisini alayım bilemedim. Napoleon ve Empire güzel duruyor ama yardım alayım diyorum bi

Valla ikisi de çok güzel oyunlardır tavsiye ederim. Empire'da Osmanlı'yı seçip çeşitli atraksiyonlara girmek mümkün. Napoleon ise Empire TW'nin oyuna ismini veren savaşlara odaklanmış ve bir tık daha cila çekilmiş versiyonu. Shogun 2'ye de güzel diyor oynayanlar ama Caponya işte (Shogun 1'i severim epey ama yenisini oynayasım gelmedi ne bileyim). Rome 2 çıktığında bok gibiydi ama sonra düzelttiler deniyor, Attila odaklı bir ek görev pakedi de var. Seride daha sonra çıkan fantastik dünya oyunlarına zerre ilgimi çekmediği için bakmadım...

Empire ya, Empire candır diyorum ben kısacası.
  • panzerkampfwagen iv  (19.11.20 19:18:06 ~ 22:04:55)
Empire çok iyi. Savaşlara silah girdiği için pata küte aksiyon biraz şey oluyor. Ne derler keyfsiz işte ya, kılıç-kalkanın yerine tutmuyor :)) Ama onun dışında dönemi yüzünden ticaret, diplomasi, gemi savaşları, geliştirme yapmak falan gayet keyifli.

Rome 2'de güzel ya ben seviyorum. Arada kurar oynarım. Orada da silah kalkan, romalılar, cart curt sarıyor beni.

Atilla ise oynadım ama beceremedim. Hunlarla savaş yapmak çok çok keyifli ama göçebe yaşam falan beni sarmadı. Çok vakit ayırmadım ve diğer devletlere çok bakmadım ama karışık gelmişti oyun.

Empire iyidir dene bi, tüfeklere alışırsan seversin :)))
  • eazy  (19.11.20 19:24:01 ~ 25.11.20 12:36:36)