[]

Saç dökülmesi için Proscar kullananlar

yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum. 2 güne 1 alıyorum hapı ve 5 e bölüyorum. ilk başlarda harikaydı dökülmeyi tamamen durdurdu ama son zamanlarda yine eskisi kadar dökülmeye basladı saclarım. kullananlar varsa bana bir mesaj atabilir mi lütfen?
 
dökülmeden kasıt açılma mı yoksa saçların banyoda vs. yere düşmesi anlamında dökülme mi? Yani herkesin saçı dökülüyor bizdeki sorun bazı köklerin artık saç üretememesi veya çok cılız üretmesi. Proscar açık alanları doldurduysa saçlar normal döngüsüne girmiş olabilir, normal olabilir yani.

bioxcin.com.tr

her saç kökü bu döngülerden geçiyor. Saç ekimi sonrasında da ekilenlerin dökülüp aylar sonra çıkmaya başlaması bu yüzden. (ben ektirdim, propecia veya proscar kullanmadım)
  • nhk ni youkosu  (19.11.20 18:30:47) 
Ben 10 yıldır minoxil kullanıyorum. Bunun son 3 yılına minoxil + miracle losyon olarak devam ettim fakat son yıllarda sebepsiz şekilde mide ve bağırsak ağrıları yaşamaya başladım. Son 1 aydır herşeyi bırakıp proscara geçtim, amacım kramp sorunu kullandığım losyonlarlar mı alakalı onu test etmekti. Kramp sorunum hafifledi fakat son 1 aydır saçlarımın seyrekleştiğini fark ettim. Proscarı olarak 1/4 her gün kullanıyorum henüz 1 ay oldu fakat proscar bende saç dökülmesine karşı etki göstermedi diyebilirim.


  • kanlakarisikyagmur  (20.11.20 07:46:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.