Sirket araci kazasi

Simdi sirket bana bir arac kiraladi. Gittim firmadan ben aldim araci imzalaricattim, sifir araci aldim kullaniyorum.

Dun aksam araca dokunmuslar surucu tarafi camurluk gocmus ve kapida parmak kadar ezik var. Boya kalkmamis.

Simdi ne yapacagim.

Gidip sanayide bir ustaya yaptirayim mi 300 lira verip.
Yoksa filo firmasina soyleyeyim mi
Kalsin boyle bana birbengeli yok , is sonu gider teslim ederken soyleriz mi?

Simdi prosedur nasil ilerleyecek. Basina boyle seyler gelmis olanalr bilgi verirse sevinirim.

böyle mini hasarlar için zaten anlaşması vardır şirketin. gidersiniz yaparlar şirketle servis arasında çözer.

  • prodeq  (19.11.20 17:16:39)
Kendiniz niye yaptirasiniz yahu. Firma halleder. Sözleşme kapsami dışında ise sizin şirkete fatura eder. Siz araci hareket ettirmeden yeni olmuş gibi fotoğrafları çekin, firmayla iletişim kurun.

  • elorelia  (19.11.20 17:23:50)
kiralık aracı da cebinden ödemezsin ya. suçun bile yok.
söyle sirkete sigortada yaptırılsın ne olacak

  • ayin yazari  (19.11.20 17:24:48)
böyle durumlarda derhal kiralama firmasına haber verin, dilekçe yazın, talep açtırın. onlar da yaptırıp yaptırmak istemediklerine karar versinler. (nadiren bazı durumlarda yaptırmak istemeyebiliyorlar) büyük ihtimalle sizi bir servise yönlendirecekler, ücretsiz yaptırmış olacaksınız.

bu süreci işletmezseniz, kira süresinin sonunda arabayı teslim alırken iyice inceleyecekler ve haber verilmemiş hasarları sizden (şirketten) tahsil edecekler.
  • co2s2  (19.11.20 19:36:23)