[]

faturalı hat

Türkcell hazır kart kullanıyorum ama paketleri(5gb-500dk-1000sms ) en düşün 45-50tl den başlıyor.
Faturalı paket fiyatlarını sordum
3gb+750dk+100sms= 30TL - vergi dahil,
6gb+1000dk100sms=38TL – vergi dahil fiyat verdiler.

Faturalıya geçmek istiyorum ancak ödeme zamanın farklı fiyatlar görmek istemiyorum, pek güvenilir gelmiyor. Memnun olan var mı? Sorunla karşılaştınız mı?

 
Uygulamasında 30 liradan başlıyor paketler.

hizliresim.com
  • GoodMorningTeacher  (19.11.20 15:58:39) 
şu paketlerden birine geçebilirsiniz:

hazırkarttan faturalıya geçişe özel paketlerdir. içinde 12 ay boyunca akıllı fatura özelliği de vardır. yani fatura paket fiyatını geçemez.

www.turkcell.com.tr
  • mr.goodcat  (19.11.20 17:16:57 ~ 17:18:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.