Televizyona ses sistemi

tv'min ses çıkışı çok kötü, hiç memnun değilim.

salonda film izlerken doğru düzgün bir ambians olsun istiyorum.
ne almalıyım?

bütçeye göre çok değişkenlik gösterir tabi ki ama profesyonel bir şey falan aramıyorum.

bir tek soundbar + bass şeysinden almak yeterli mi?
yoksa almışken şöyle 360 derece etrafı saran 5.1 bir sistem mi almak daha iyi olur?

not: kablosuz düşünüyorum mutlaka.
not2: -laızm olur mu bilmem ama- tv philips.

fiyatlari bilmiyorum nasil, ancak bizim de lg tv'mizin sesi cok kotu oldugu icin gecen yil black friday indiriminde bose soundbar ve o bass seysinden aldik. bize fazlasiyla yetti, ancak salonumuz oldukca kucuk, belki etkisi vardir bilmiyorum. ancak biz oldukca memnunuz, arkaya sonra ekstra hoporlorlerden aliriz belki demistik hic ihtiyac duymadik. en sevdigim ozelligi de icinde alexa olmasi.

  • the end of time  (18.11.20 17:34:28)
soundbar alsan daha iyi 5+1 alacaksan kablolarıyla uğraşacaksın bluetooth kısmı genelde sesi veren cihaz ile ses sisteminin alıcı merkezinde oluyor

  • nahtoderfahrung  (18.11.20 17:51:58)
5+1 degil. olmaz zaten destekleyecegini sanmiyorum.

home theater alin.
  • turbo sadık  (18.11.20 18:04:19)