[]

Online Alisveris sitesi yapimi

Magaza fiziki olarak mevcut bunun online ticaret edilen sitesi kurulacak yani. Resimli urunler olacak her urunun fiyati olacak, kullanici uye olacak, kredi karti ile alisveris yapacak ya da dilerse kapida odeyecek, biz de siparisini teslim edecegiz. Dunya geneline, ulke icine falan degil sadece sehir ici. Firmanin kamyonetiyle olacak teslimat. Dandik, ufak start up vs sanilmasin kodaman bir abinin destegi var, parasi neyse verilecek, epey profesyonel olmasi lazim. Bu siteyi yapacak saglam firmalari nerden buluyoruz? Cok uzagim konuya da.
 
shopify vb. alt yapıyla yapılıyor. ekşi sözlük iş ağı nda freelancer lar ilan veriyor bu konuyla ilgili. ben de yakın zamanda bir teklif almıştım 4-5 bin tl ye tüm kurulum yapılıyor.


  • fistikthecat  (17.11.20 23:18:28) 
sana yardımcı olabilirim ozel mesaj atarsan.


  • koela  (18.11.20 11:18:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.