Ekşi Sözlükte entry girme kuralları mı değişti?

eskiden entry yazmaya korkardık, sözlük tanımı değil, soru-cevap, "..dedirtendir." "...başlıktır." gibi katı kurallar vardı. Şu an bayağı donanımhaberden hallice entryler? bu kurallar değişti mi ne oldu ki?

Değişmedi ama ekstra bir durum yoksa uygulanmıyor.

  • angelus  (17.11.20 20:35:14)
Ne kadar çok entry o kadar tıklanma reklam geliri kuralı gelmiş olabilir. Zira açıkça kurallara aykırı entry ler şikâyete rağmen silinmiyor bile.

  • Mistyimage  (17.11.20 20:50:26)
o kural gevşetildi artık. 2-3 senedir böyle.

  • false pretension  (17.11.20 21:21:00)
o bahsettiğiniz kurallar kalkalı epey oluyor... böyle saçma saçma yazıların peşinden gelen mutlu musun kanzuk bakınızı hep bu yüzden;)

not: eski hâli daha iyiydi demiyorum, çünkü o zamanlar net şekilde kayırma/ayrımcılık vardı. şimdi herkes eşitlenmiş gibi oldu... oldu da iyi mi oldu? karar mercii ben değilim.
  • late viper  (17.11.20 21:59:41 ~ 22:06:20)
Moderatörler gittiginden beri herşey mübah.

  • red g  (17.11.20 22:12:22)
sözlük artık butik bir yer değil. eski halinden eser yok. gönüllülük esasına dayanan moderasyon ekibi gittikten sonra zaten hızlıca şirketleşen ve kurumsallaşan yapıları görmüşsünüzdür. ekstra para getirmeyen sub-etha'nın hali ortada.

eski kimliği sadece isminde mevcut. artık içerik olabilecek her şey yazılabiliyor. öyle bir yığın. gerçekten okunacak şey az.

insanların arzuları, sinir krizleri, birbiriyle atışmaları, forum tavrı. hepsi iç içe geçmiş, akıl almaz bir halde.
  • kobretti  (17.11.20 22:20:38)