[]

Candy crush oyun satilir mi?

Arkadaslar, annem senelerdir candy crush oynuyor. 3020 seviyeymis. Gecenlerde milletin oyununu sattigini gormus, ille de sat oyunu diyor bana. Oyle bir durum var mi cidden? Bunu alacak adam cikar mi?
 
www.sahibinden.com

2367 seviye 500 tl ise, sizin de bi 600 tl'niz var demektir piyasaya göre : ))
  • la traviata  (17.11.20 21:56:40) 
@la traviata utandığım için kimseye göstermeden yıllardır oynadığım hesabı tam silmeye karar verdiğim gün böyle bir piyasası olduğunu öğrendim sayende, teşekkürler:) 4500. bölümle ilan koyum ben de hadi hayırlısı :)


  • akil kupuru  (18.11.20 12:44:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.