[]

hangi mont?

Alanya kışında, hem gömlek üstüne hem de tshirt-sweatshirt üstüne giyebileceğim işe yarayan bir mont arıyorum. normalde sadece fermuarlı kapüşonluyla kışı geçiren biriyim.
2 seçenek arasında kaldım, siz ne dersiniz?

www.morhipo.com
kapüşonu çıkabiliyor, pek rüzgar ve yağmur geçirmez gibi görünüyor.

ve bu sabah maviye gidip denediğim ürün-iki linkte aynı ürüne ait-
www.hepsiburada.com
www.trendyol.com

böyle bir şey
resimag.com

resimag.com

 
2. olanı, yani üstünde denediğin daha şık.


  • veri  (17.11.20 14:51:21) 
ne kadar üşüyen birisisiniz bilmiyorum ama ben de bir akdeniz şehrinden birisi olarak rüzgarlı ve nemli kış günlerinde bunların sizi koruyacağınız sanmıyorum. zira rüzgarlı havalarda insanın içine içine işliyor o esinti. böyle bir montun çok koruyacağını düşünmüyorum. ama illaki bunlardan biri olacaksa şayet mavininki fena değil oyumu ondan yana kullanıyorum.


  • dedim ben sana  (17.11.20 14:51:27) 
Yalnız ilki softshell denen rüzgar geçirmez malzemeden, koruyuculuk olarak daha iyi alanya kışını rahat geçirirsiniz


  • freebird5406_2  (17.11.20 15:12:01) 
ihtiyacın olan çılgın soğuklar için ısıtacak değil de rüzgar ve yağmur kesen bir mont. bu tip amaca yönelik montlarda en iyi verimi pahalı outdoor markalarında alırsın(columbia, north face, jack wolfskin vb.). pahalı gelirse en mantıklı seçenek decathlon'dur, decathlon'un üst seviye ürünlerinin bu markalardan eksiği de yoktur. orta seviye ürünleri ise hem işini gayet güzel görür hem de örnekteki paraların fazlasını ödememiş olursun.

kısacası; amacın +1000 lira vermeden fonsiyonellikse decathlon'dan şaşma.
  • Jux  (17.11.20 15:59:54 ~ 16:00:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.