[]

Demir eksikliğine en iyi ne gelir arkadaşlar

Yerlerde sürünüyormuş da kendisi hızlı ve güvenilir ne kullanabiliriz?
 
İlaç kullanmayacaksa, yeşil mercimek ve kırmızı ete abansın.


  • istege bagli sigortasiz  (16.11.20 22:32:29) 
ilaç iyi gelir. Yani zor değil, gidin doktor yazsın, birkaç ay kullanın ve doktorun çağırdığı zamanlarda gidin. Olsun bitsin.

Niye bi şeyin bilinir ve güvenilir tedavisi/ilacı varken olmayan muadillerini arıyoruz bilmiyorum. Et falan tabi demir içerir ama sizin demir ilacında aldığınız kadar verimli ve yeterli olmaz çünkü ilaçlar özellikle faydalı olacak dozda ve şekilde ayarlanıyor malum
  • nundu  (16.11.20 22:36:42) 
Kuru siyah üzüm ya da pekmez ya da közde pişmiş dalak.


  • Erva  (16.11.20 22:39:43) 
demir emilimini boostlayan yiyecekleri de öğrenip onları da tüketin. mesela zerdeçalla karabiber tüketmek zerdaçalın faydalarını artırır.


  • sonsuz  (16.11.20 23:28:14) 
  • orpheus  (17.11.20 00:28:19) 
ciğer ve pekmez.


  • candide  (17.11.20 01:26:11) 
Kaplamasız dökme demir tava kullanmak. Pişirilen yiyeceklere gecis yapiyor ve güvenli


  • oksijensiznefes  (17.11.20 03:14:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.