[]

Evde kurmak için yeşil ve siyah zeytin nerden alabilirim?

İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum.

Öncelikle bu zeytinleri almak için uygun zaman tam olarak nedir? Bazen bazı şeyleri sezonun sonunda bulabilsek de kalitesi düşük olur ya, o yüzden soruyorum.

İyisini, güzelini nerde, nasıl bulabilirim? Hangi alternatifler var. Özellikle önerdiğiniz bir türü vb. var mı? İnternet üzerinden almak mümkün mü?

Bu konuda (ham zeytin alış) nelere dikkat etmeli?

 
pazardan alabilirsiniz. biz oyle yapiyoruz. kalite de rastgele :)


  • hazen  (16.11.20 21:03:20) 
Pazardan alınıyor.


  • ruhen hastayim ben  (16.11.20 21:04:44) 
migrosta satilanlar cok oneriliyordu. ben henuz denemedim ama cok duydum deneyip begenen.


  • in vino veritas  (16.11.20 22:29:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.