[]

fren disk arızası ve kusurlu malını geri almayan firma

arkadaşlar.

4/9/2020 tarihinde şaşmaz'dan imaj bmw'den 4 adet hella marka fren takımı aldım f30 için. 2000 km sonra sallantı yapmaya başladı. servis ve satıcı firma ile görüştüm. birisinin daha başına geldi müşterimiz tüketici haklarına gitti eline bir şey geçmedi. fabrikasyon hatası dahi olsa geri alamamam zaten kullanıcı hatası demişler falan diyor.

fren diskini nasıl kullanıcı hatası olacak sıcak diskleri yıkayacak halim yok ya. ben bunu sonuna kadar kovalayacağım tüketici haklarından tut da mahkemesine kadar.

ne yapmak lazım. nasıl bir yol izleniyor tecrubeliler yardım ederse çok sevinirim.

 
yolunu bilmiyorum ancak bilirkişi atanıyor. Adam rapor yazıyor, seni haklı bulursa çatır çatır geri alır. Firma hangi odaya bağlı? onu öğrenip oraya da danışabilirsin. Mesela elektrikçiler ankara elektrikçiler odasına bağlı.


  • mikahakkinen  (16.11.20 21:28:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.