[]

İnternet Servis Sağlayıcı- Peki hangisi?

Merhaba,

Evde türk telekom kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum. Ama ekşide hangi firmanın başlığına girsem “kesinlikle uzak durulması gereken firma” gibi yorumlar görüyorum. Objektif yorumlara ihtiyacım var. Kullanıp memnun kaldığınız issler neler?

Bir de almışken fiber almak gerekiyor değil mi?

 
superonline kullanıyorum memnunum fiber alt yapımız var. ancak bu göreceli. komşular superonline'dan memnunsa kesinlikle tercih et.

bir de liste fiyatlarını uygulamıyorlar daha düşük olabiliyor. ben yenileme döneminde vodafone ile superonline'ı birbirine kırdırmıştım (aslında ikisi de aynı altyapıyla bana hizmet verecekti) 2 yıl geçmesine rağmen daha düşük bir bedelle yenilettim tarifemi.
  • fistikthecat  (15.11.20 17:36:32) 
Kablonet


  • giovanne  (15.11.20 17:56:48) 
Türksat kablonet herkesin beğendiği ve sevdiği bir firma ama tabi altyapısı var ise.

Türknet millenicom vs. Müşteri hizmetleri sıkıntılı. Eğer bir sorun olmazsa ucuza Türk telekomla aynı hizmeti alırsın. Amaaa olurda bir gün müşteri hizmetlerine işin düşerse sıkıntı yaşama ihtimalin yüksek.
  • infernalcadre  (15.11.20 17:58:27) 
turknet. istersen 1 ay bedava kullanmanı sağlayacak kod verebilirim


  • papuayenigine02561  (15.11.20 19:06:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.