[]

iphone restore c'de yer yok

iphone'u restore etmeye çalıştığımda c'de yer olmadığı için yapamıyor. birkaç gb yer silip denedim yine yetmedi ama bu sefer o açtığım birkaç gb'lık yer de gitti restore etmeye çalışırıken. bunu c'de nerden temizleyebilirim? ayrıca itunes üzerinden daha önce pc'ye aldığım backup nerde, ben bunu silebiliyor muyum?
 
%APPDATA%/Apple Computer/MobileSyncBackup

şurda epey bişey buldum. bunlar önce alınan backup'lar diyebilir miyiz? gerçi bugün denediğim restore'a ait klasörler de görüyorum bence burda.
  • duyuru  (15.11.20 16:14:02) 
yedekler var orada silersen restore edemezsin.


  • walter white kilikli  (15.11.20 17:51:11) 
evet benim en başta aradığım yer buymuş. gereksiz bir backup'ı silebiliyoruz burdan. ayrıca restore ederken de buraya bişeyler yazıyor ve epey yer kaplıyor.


  • duyuru  (15.11.20 20:58:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.