[]

Usb 2.0 dan 3.0 a atılırken mi hızlı yoksa tersi mi?

Selam dostlar.

Şimdi diyelim 2 tane HDD var, biri 2.0'a takılı, diğeri 3.0'a. aktaran mı 3.0'da olmalı, yoksa aktarılan mı? bunun hız karşılığı nedir?


 
Iki taraftan en dusugu neyse onun hizinda calisir. O yuzden iki taraf da 3.0 olmali.


  • Haldamir  (14.11.20 22:28:52) 
okuma hızı az olan aktaran, yazma hızı çok olan aktarılan


  • esref  (14.11.20 22:35:31) 
Farketmez, çünkü bottleneck sabit, 2.0 hızında aktarılır veriler.


  • plutongezegendegilmi  (14.11.20 22:36:46) 
AFEDERSİNİZ
beyler yorgunum kusura bakmayın
ben Hdd'lerin birini 2.0 teknolojisi
diğerini 3.0 teknolojisi zannettim.
meğer hdd'ler sıradan hdd ymiş

hdd'lerin en az biri 3.0 teknolojisi değilse üstteki cevabımın bir anlamı kalmıyor, diğer arkadaşlar haklı.
  • esref  (14.11.20 23:35:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.