1000 parçalık iş makinalı puzzle?

Selamlar,
Çok sevdiğim bir arkadaşımın otizmli bir oğlu var 14 yaşında. Çocuk iş makinalarını çok seviyor, dozer özellikle. Puzzlelar ile arası çok iyi ve puzzle yapmayı da çok seviyor. Ben de istiyorum ki ona dozerli bi puzzle alayım ama bulduğum bütün puzzlelar 80 parçalı falan ve o çocuk 5 dakikada onu bitirir, zevk de alamaz. Ben zevkle ve heyecanla yapsın istiyorum.
İnternette bulamadım. İngilizce olarak da arattım ama yok. Bir şekilde denk gelen ya da elinde böyle bir puzzle olup ücreti karşılığında göndermek isteyen olursa diye yazayım dedim.
Başka tavsiyeleriniz olursa onları da dinlemek çok isterim. Teşekkürler.

tam olarak sorunun cevabı olmasada yaptırma opsiyonunu sunayım istedim.
urun.n11.com
daha uygun fiyatlara bulunur diye düşünüyorum.
hem de tam olarak ilgi alanında bişiler olabilir.
  • qxgviper  (14.11.20 21:36:59)
Bir vakit istediğiniz resim/fotoğrafları puzzle olarak yapyirabileceginiz siteler vardi. Hali hazirda is makinasi iceren puzzle yoksa da kendiniz bir resim filan bulursaniz belki yaptirabilirsiniz istediğiniz parca sayisinda. Bunu bi arastirabilirsiniz. Kendim hic yaptirmadim bir aite öneremem ama cok kez gördüm.

  • a perfect lie  (14.11.20 21:38:12)
yıllar önce bir çocuğun meccano diye bir şey yaptığını görmüştüm, dehşet birşeydi
www.hamleys.com
tam olarak buydu. bu çok güzel bir hediye olabilir.
  • MtKrt  (14.11.20 22:37:06)
Hocam matbaa ya da baskı yapanlar istedigin resmin puzzleni yapiyorlar.

  • optimistbakunin  (15.11.20 00:33:55)
Ya da siz bana mesaj atın ben yardimci olayim

  • optimistbakunin  (15.11.20 00:34:36)