Turkcell’den memnun musunuz

S/b

Evet.

  • angelus  (14.11.20 17:43:08)
Evet ama fiyatlar uçuk.

  • mak  (14.11.20 17:43:37)
Vodafone'a geçtim birkaç ay önce. Turkcell açık ara farkla daha iyi. Pişmanım Vodafone'a geçtiğim için.

  • himmet dayi  (14.11.20 17:45:36)
hizmet kalitesinden memnunum. diper operatörlerden açık ara daha iyi. fiyatlardan pek memnum değilim.

  • ezkaza  (14.11.20 17:46:41)
evet, maalesef memnunum ve o yüzden değiştir(e)miyorum.

  • blatta hiberna  (14.11.20 17:46:43 ~ 17:46:57)
2000lerin başında da pahalıydı ve
hala pahalı. Bir mesajla iki kontörün gittiği zamanları unutmadık. İki operatör daha olsa çok şey değişir.

  • Erva  (14.11.20 17:59:58)
Fiyatlarından memnun değilim. Bunca yıllık turkcelliyim bana hala uçuk fiyatta tarifeler öneriyor. Ama şu ara Turkcell Biz kampanyasından çok memnunum, 5 kişilik ekip oluşturup aranızda ücretsiz konuşabiliyorsunuz.

Bu arada evde çeken tek operatör olduğunu da belirteyim.
  • hair freak  (14.11.20 18:01:25)
fiyatlardan da hizmetten de memnunum. her sene taahhütüm bitince başka bir operatöre geçip hemen geri yeni gelen müşteri kampanyalarıyla tekrar taahhüt yapıyorum 10 lira daha fazla belki ama değiyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.11.20 18:04:19)
Evet çok pahalı ama memnunum. Arada bir arayıp "eski müşterimiz olduğunuz için size 10 gb internet 12.99" diyip punduna getirip tmm dedirttirip sonra da tv plus 10 gb aboneliği falan yaptırmasalar daha iyi olacak.

  • matilda  (14.11.20 22:00:27)
Ben ufak bir kazıklanma deneyimi sonrası 15 yıllık turkcell hesabımdan vodafone'a geçtim ve pişman oldum.

  • battal gemalmaz  (14.11.20 23:59:43)
ben şu "ama pahalı" muhabbetini yıllardır anlayamıyorum, e tabiki kalite ve daha iyi hizmet daha pahalı olacak.

yahu en basitinden 20 liralık hamburger ile 40liralık hamburger arasında lezzet farkı var değil mi?
ya başka bir ürün hizmet alırken tek baktığınız kıstas fiyat mı da cep telefonu hattına gelince en en ucuzunu bulmaya çalışıyoruz.

turkcell yıllardır alt yapıya müthiş yatırım yaptı, sadece alt yapıda değil IT tarafına da son yıllarda ciddi yatırım yapıp müşteri memnuniyetini artırmaya çalışıyor.
en basitinden aldığı 4g lisansları bile en pahalı olan bantlarda. yani daha en başta ihalede daha fazla para veriyor turkcell daha iyi bağlantı için.

kısaca ne kadar ekmek o kadar köfte.

ayrıca size bir bilgi vereyim, turkcellin hakim mobil operatör olması nedeniyle regulasyonlar diğer operatörlerden daha ucuz benzer tarife çıkarmasına izin vermiyor rekabeti bozmamak adına.
  • nuisance  (15.11.20 00:36:54 ~ 00:37:57)