[]

Tezim için 3 dakikanızı rica edebilir miyim?

Merhabalar,

Daha önce de yardımınızı istemiştim ancak yeterli katılımcı sayısına ulaşamadım maalesef. Tezimi biterebilmem için 3 dakikanızı ayırıp linkteki anketi doldurur musunuz? 18-25 yaş arasında olmanız yeterli. Pandemi nedeniyle verileri çevrimiçi olarak toplamak durumunda kaldık. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Çok teşekkürler,

Link: docs.google.com

Not: Bir de duyuru en azından birkaç gün yukarılarda kalabilir mi acaba

 
doldurdum. gerçekten de kısa sürdü. başarılar dilerim.


  • ilgisiz garson  (15.11.20 00:09:31) 
Çok teşekkür ederim emekleriniz için


  • ocaramio  (15.11.20 15:47:10) 
doldurdum bende, sorular güzelmiş.


  • bepicolombo  (15.11.20 19:46:32) 
Çok teşekkür ediyorum


  • ocaramio  (15.11.20 22:34:02) 
Bizim alandanmış :), doldurdum


  • anladespina  (17.11.20 23:42:56) 
Çok teşekkürler katkınız için


  • ocaramio  (18.11.20 01:35:21) 
ben bunu daha önceden doldurmuştum. hala sorular hakkında düşünürüm otobüste giderken veya durakta beklerken.

başarılar dilerim.
  • sonsuz  (18.11.20 01:56:14) 
Çok teşekkür ederim ilginiz ve emeğiniz için


  • ocaramio  (18.11.20 02:01:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.