[]

Kargolarda iş yavaşlatma mi var?

İnternetten aldığım iki ürün de kargoya verildi ve aktarma merkezine ulaştı ama iki gündür başka hareket yok. Firmalardan biri MNG biri aras. Yığılma var da bunu azaltmaya mi çalışıyorlar?
 
trendyol içinden geçmiştir kargo şirketlerinin. normal.


  • westblack  (13.11.20 23:28:49) 
aras'ın her zamanki hali.


  • condom kurşunu  (13.11.20 23:37:36) 
Sürat kargoda aynısını yaşıyorum. Ama sürat kargo için normal bir durum da olabilir, ilk kez deneyimliyorum süratı 2021e kadar getirirler umarım.


  • Hazelelif18  (13.11.20 23:40:52) 
Trendyol 22 milyon sipariş almış. diğerleri de yaptı kampanya. Ben şuan iyi bile çalıştıklarını düşünüyorum.


  • bahoho  (13.11.20 23:42:36) 
pandemide herhangi birsey yokken dahi kapana subeler, covid riski yuzunden riske etmemek adina kapanan subeler vs kota sinirina itti markalari. bir de 11 kasim cilginligi eklendi. sadece trendyol 8 milyon adet satmis yazmisti bugun bir haber sitesi. normaldir.

hepsi cok kotu kargo sirketlerinin.
  • baldan kaymak  (14.11.20 00:08:42) 
Kasım indirimi diye sipariş patlaması yaşandı. Normal yani oralarda da insanlar çalışıyor sonuçta. Az biraz anlayışlı olalım.


  • catch the arrow  (14.11.20 00:18:25) 
Salgindan dolayi kargolarda dehset is yogunlugu var ayrica karantinaya alinan kargo calisanlarida oldugu icin personel sikintisida yasaniyor bunlara ek olarak bir de internet siteleri kampanyaya gittiler butun kargo sirketleri tikanmis durumda.


  • acebi  (14.11.20 05:11:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.