[]

Bu kart şu anda doğrulanamıyor hatası

Debit kartımla alışveriş yapacağım sırada her defasında kart bilgilerimi manuel olarak girmek zorunda kalıyorum çünkü şöyle bir hata (bu kart şu anda doğrulanamıyor) veriyor sürekli: hizliresim.com

Bunu nasıl halledebilirim?


 
Sanal kart oluşturma yeri vardır. Sanal kart oluştur. Eğer yoksa da ininal, tosla vb. Birşeyden kart oluşturursan sorun olmaz.


  • mak  (13.11.20 20:14:57) 
Sanal kart oluşturmak istemiyorum ama. Kredi kartını bu şekilde CVC kodu yazarak rahatlıkla kullanabilirken banka kartımı kullanamıyorum.


  • vedatchilipeppers  (13.11.20 20:22:26) 
Banka kartın internete kapalı olabilir mi ya da banka kartına birden fazla vadesiz hesap tanımlanmış olabilir müşteri hizmetleri ayarlar.


  • mak  (13.11.20 20:50:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.