[]

Strava

Bu uygulamayı yeni yükledim. Yürüyüş sonunda haritada bazı noktalarda hatalar var. Bu herkeste oluyor mu? Hatalar nasıl azaltılabilir?
 
uygulama benim saatime bağlı. ben koşu için kullanıyorum. şöyle saçma hatalar var, saatte 15 km tamamlıyorsun strava 14.8 km gösteriyor. saatte ortalama tempon 5 iken strava 4.2 gösterebiliyor ve doğal olarak saatte 75 dk iken stravda süre daha az oluyor.

uygulamanın kendi içini açıp start diyerek kullanmıyorum. nike run club var onu kullanabilirsin, daha doğru sonuçlar veriyor
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (13.11.20 23:07:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.