[]

Doktora danışmadan vitamin takviyesi almak

Magnimore plus ve möller omega 3 kullanmayı planlıyorum.

Herhangi bir sıkıntısı olur mu?

Kullananlar ne faydasını gördü?

 
Magnimoreu hiç duymadım o yüzden bilmiyorum ama omega 3 ü çoğu doktor tavsiye ediyor zaten kullanılmasını özellikle balık az tüketiliyorsa. Ben de 2 aydır düzenli kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım artı haftada 1-2 mutlaka balık tüketiyorum.

Başka takviyeler de kullandığım için omega 3 ün bende ne faydası olduğunu bilemiyorum. Ama genel olarak kullandığım diğer vitaminlerle beraber gördüğüm faydalar; daha enerjik hissediyorum, anksiyetem azaldı büyük ihtimal magnezyumun etkisi oldu bunda, ve kilo verme dönemimde çok yardımcı olduklarını düşünüyorum.
  • carmenta  (13.11.20 22:28:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.