arama kaydı app'i yasal mevzular

arama kaydı için app indireyim dedim. herkes yorumlara şunu yazmış.

Bu uygulamayı XX.YY.2020 tarihinde Google Play Store'den kendi güvenliğim için indirdim. Kişisel verilerden dolayı şahsıma ait her türlü bilginin (ses ve video kayıt, fotoğraf,şifre, sohbet, bankacılık, hesaplar ve şifreleri, arama kayıtları, mesajlar vb.) Tüm bilgilerimin kopyalanmasına ve 1. 2. 3. Şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılmasına izin vermiyorum. Aksi durumda Google Play Store ve program yetkilileri sorumludur ve T.C mahkemeleri aracılığıyla yasal işlem başlatılacaktır. Bilginize. İsim Soy isim.

Bu şart mı? bir yaptırımı olabilir mi? yoksa insanlar kendilerine dava açılmasın diye mi yazıyor?

Noter mi orası ya cahiller işte, birbirinden görüp görüp yazıyorlar :))

İndir gitsin, rehberini çalacaklar ama haberin olsun
  • aynabugusu  (12.11.20 13:28:53)
Whatsapp 10 gun icinde parali olcak bu mesaji paylasarak bedava olmasini saglayabilirsiniz.

Yukaridakiyle bir farki yok. Aynabugusu'nun dedigi gibi rehberini aliyorlar, ona raziysan kullanabilirsin. Yorumlara yazmanla yazmaman arasinda olacak seyler icin bir fark olmaz
  • fakyoras  (12.11.20 13:41:12 ~ 13:41:34)
ya asdfghjh mükemmel bir kafa gerçekten bunu yazmak. dolandırıcılara bazen hak veriyorum gerçekten. bu potansiyel değerlendirilmeli çünkü.

bunu yazmış ya da yazmamış olmanın hiç bir önemi yok.
  • hadsafhada  (12.11.20 13:45:00)
Hicbir gecerliligi yok o yazilarin. Millet gorup gorup yaziyor.

  • cleric  (12.11.20 16:35:02)
Bunu kullan. Yıllardır kullanırım.

bit.ly
  • for despair  (12.11.20 18:27:50)