Telefondan film dizi izlemek

6 inç ve üzeri telefon ekranından düzenli dizi film izliyor musunuz, yeterli oluyor mu, rahat izleniyor mu ?

İzliyorum ben. Yatakta yorganın altında çok rahat oluyor benim için. Gece yatakta dizi izliyorsam eğer genelde pcyi kapatıp telefondan izliyorum. Özellikle yatar pozisyonda sağa sola dönünce izlemek çok konforlu oluyor.

  • Amaranta ursula  (12.11.20 10:50:32)
Küçük bir tripod ile göz hizasına yakın bir yere sabitleyip izlemek güzel oluyor. Ancak elde tutarak izlemek, ekran büyüdükçe daha zoe hale geliyor. Keza yatar pozisyonda da kulaklık sıkıntısı oluyor.

  • anladespina  (12.11.20 11:53:07)
dizi var dizi var. hikaye takip edilecek dizilerde daha pratik olabilecekken, aksiyonlu falan dizilerde küçük ekran problem olabilir.

  • co2s2  (12.11.20 15:53:10)