[]

35 yasinda emniyet amiri?

Bildigim konu degil. Normal mi? Konusanlar'da bir izleyici vardi bu hafta, adam 22 yasinda polis olarak baslamis, komiser yardimcisi, komiser, bas komiser, yuksele yuksele en son da emniyet amiri olmus 35inde.
 
Normal.


  • westblack  (11.11.20 18:04:54) 
92'li kaymakam var. (2 sene önce de kaymakamdı) torpil hep. bu arkadaşı bilmiyorum.


  • ya ben lan neyse  (11.11.20 18:31:48 ~ 18:39:55) 
95li kaymakam, 96lı hakim var.


  • Hallegadola  (11.11.20 19:50:10) 
polis koleji -> polis akademisi şeklinde eğitim alanlar zaten komiser yardımcısı (ya da benzeri, tam hatırlayamadım) olarak başlıyor. okullu olduğu için de hızlı terfi alabiliyor.

hatta bir de yüksek lisans ya da yandan yapmışsa. piuuu.
  • fever  (11.11.20 20:03:59) 
Kaymakam ve hakim yeni mezunlardan olabiliyor ezelden beri zaten. Polislerdeki terfi durumlarini bilmiyorum.


  • pofudukayi  (11.11.20 22:43:05) 
Normal. Adı kötü bir şeye karışmadığı sürece 10 senede olabilir.


  • jazzabel  (11.11.20 23:32:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.