[]

Dolar/Euro yükselir mi ?

Düsme egilimine girmis sanirim, tekrar yukselir mi ? 10 liraydi Euro geçen hafta...
 
faizi sağlam arttırırlarsa bi süre artmaz diye tahmin ediyor millet.


  • glamdr1ng  (11.11.20 17:37:30) 
neden yükselmesin, mucizevi bir şekilde ekonomimiz yükselişe geçip, faiz ve enflasyon değerleri olumlu yöne doğru, halkın refah seviyesi de iyiye doğru durdurulamaz bir şekilde ilerlemediği sürece artar.
www.eksiduyuru.com

  • gkhncnzdgn  (11.11.20 17:38:28) 
Eğer faiz artırimlari, devletin bütün arabalari iade edip çoğu kişiye araba vermeyip verdiğine de ucuzlardan vermesi, bir çok memur vs kadrolarinda azaltma, diyanet vs gibi gereksiz yerlerin bütçesini azaltma, her ağzını açani içeri atmama, bakanlıklara yetkili kişileri getirme, cani sikilani yurtdışına büyük elçi olarak atamama gibi şeyleri yapacagini düşünüyorsaniz yukselmez.


  • logisticsmanager  (11.11.20 17:48:51) 
Yukselmesi taraftariyim acikcasi. Gecen haftadan beri gelirim 400 lira dusmus.


  • Avoiding The Puddle  (11.11.20 23:00:25) 
Düşecek fakat kimse tarih veremez. Abd dolarının yükselmesinin sebebi iç politika ile fazla alakalı bir durum değil dünya genelinde ABD doları gelişmekte olan para birimlerine karşı değerleniyor.


  • acebi  (12.11.20 01:48:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.