[]

gram altın niye düşüyor ya

480'lere gelmiş yine 520'lerden. alsak mı naapsak?
 
Cevap: dolar ve ons altın fiyatı düştüğü için. Bddk bankalar üzerindeki kısıtlamaları kaldırdı ve bakan ve başkan değişimi, faiz artırımı beklentisi, Biden'a tebrik mesajı, bir açıdan muhtemelen Az-Er savaşının bitmesi ekonomiyi rahatlattı. Ama 19 Kasım'da faiz arttırımı olmazsa sen o zaman gör şenliği.


  • prole  (11.11.20 13:05:28) 
Hiç umursamam düşüşünü , her hafta cumartesi günü fiyatına bakmaksızın 1 cumhuriyet alıyorum aylardır. 2500 tl civarındaydı , kendi çapımda ihtiyat akçem yani :) Elbette alın,satın kısmına akıl veremem , kendi yediğim naneden bahsediyorum.


  • synax  (11.11.20 13:23:40) 
tekrar artmak için


  • bir soru sorcam  (11.11.20 13:38:34) 
350 den alırım


  • Mistyimage  (11.11.20 18:15:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.