[]

instagram uygulaması 2 gündür çökmüş durumda

Selamlar.

dün sabah iOS’ta instagram’a giremeyince herhalde yine çöktü deyip Twitter’a koştum ama başka kimsede sorun olmadığını gördüm.
Web tarayıcıdan girince de hesabı kullanabiliyordum.

Sonra defalarca kez silip yeniden yükledim, ayarları kontrol ettim ama bir türlü düzelmiyor.

Her yüklemeden sonra ana sayfayı güncelliyor ve donup kalıyor. Hiçbir şey yapamıyorum.

Ayarlar normal, hafıza bolca var, uygulama güncel. Nedendir bu peki?

 
evet instagram'ın dünden beri bir sıkıntısı var.
android için aynı gün 2 tane güncelleme geldi. ben de uygulamaya giremiyordum. en son silip tekrar yükledim düzeldi.
forumlarda da kimse bir şey yazmamış anlamadım ne iş.
  • ada meltemi  (11.11.20 12:41:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.