alınır mı?

son zamanlarda bir guitar hero band sevdası aldı gitti beni. halbuki hayatımda hiç oynamadım ama oyunda bateri ve gitar çalarken keyif alabileceğimi düşünüyorum.

letgoda gezinirken aşağıdaki ilanı buldum, sizce bu şekilde alınır mı? nintendo wii hakkında bilgisi olanlar da yazarsa sevinirim

letgo.onelink.me

Ben olsam önce bir playstation cafeye gidip orda denerdim ona göre alırdım. Hiç oynamamışsınız da belki sevmeyeceksiniz.

  • sta  (11.11.20 11:52:09)
wii bazı konularda fevkalade yetenekli ve mantıklı bir cihaz fakat yalnızca composite/component çıkışı olduğundan ve max 480p çözünürlüğü olduğundan hd tv'nizde sizi tatmin etmeyecek bir görüntü verecektir. 360 ya da ps3 daha makul olur şu sıralar.

Retro emulasyonu ve gamecube/wii oyunları odağında wii'den iyi bir cihaz yok ama maksat bu değilse üzebilir hardware olarak.

Gameplay aşağı yukarı aynıdır ama bahsettiğim yalnızca görüntü vs zira ps2 de de var guitar hero.
  • hedep  (11.11.20 11:54:08)