[]

Korona testi bir türlü negatif olmuyor

Merhaba
Ananem pozitif. 10 günü geçti. Ter basma, mide bulantısı dışında bir belirtisi kalmadı. Ama ikinci testi az evvel çıktı ki pozitif. İlaçlı tedavisi bitti yani üstelik. Bu aşamadan sonra negatif olsun diye nasıl bir tedavi uygulanıyor? Araştırdım bulamadım. Zaten yığınla hastalığı var kadının, buna rağmen hastaneye de yatış yapmıyorlar. En son başkalarının hakkına girip, torpilli bir boş oda ayarlayacağım ki onu da hiç istemiyorum. Durum çok saçma değil mi? Nasıl negatif olacak bu kadın şimdi? 
Hastaneye yatmasi hasta icin dezavantaj, tekrar COVID olabiliyorsun kendini iyi izole edemezsen, hastaneler malesef COVID yuvasi.


  • nosmoke  (11.11.20 00:41:11) 
test birden negatife dönmüyor zaten. şikayetler bittiyse ve kendinizi iyi hissediyorsanız iyileşmişsinizdir, teste gerek yok demişlerdi bize. iyileştikten sonra bile test sonucu pozitif çıkabiliyor ama bulaştırıcılığı kalmıyor diye biliyorum ben. pozitiftik 1 aya kadar sürebilir, ona o kadar takılmayın. önemli olan semptomların bitmesi, kendini iyi hissetmesi ve tahlillerin temiz olması.


  • miranda  (11.11.20 10:04:03) 
@miranda +1


  • cliquot  (11.11.20 12:47:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.