[]

Kablonet'i ve apartmandaki anteni aynı prizden almak mümkün mü?

İki odada anten prizi var. Birine TV'nin uydu kablosu takılı. O da apartman çatısındaki antene bağlı.

Diğer odadaki prize de Kablonet'in modemi bağlı. Kablonet'i sadece internet için kullanıyorum.

TV'yi modemin bulunduğu odaya getirmem gerekiyor. Tek prize splitter takıp hem Kablonet modemini bağlamam hem TV'yi apartman antenine bağlamam mümkün mü?

Bu mümkün değilse, TV'yi Kablonet'e bağlamam ve ücretsiz kanalları "HD olarak" izlemem mümkün mü?

Kablonet'i bağlattığımda servis elemanı Kablonet'teki kanalları HD olarak izleyemezsiniz, demişti. Bu ne kadar doğru bilmiyorum.

Bahsettiğim şeyler mümkünse kendim bağlayabilir ve ayarlama yapabilir miyim? Yoksa servis mi çağırmam lazım? (Ücret isterler mi bilmiyorum.)

 
ücretsiz hd izleyemezsin. kart lazım ve o kartı okuyacak cihaz lazım.


  • sutlu nescafe  (09.11.20 22:51:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.