gerçek kurda dolar satış/alışı

doları gerçek kurunda nerede bozdurabiliriz veya alabiliriz.

döviz büroları veya bankalar kurların altında bozuyorlar. gerçek kurda nerede bozdurabiliriz?

Gerçek kurdan kastın nedir? Kurun her yerde bir al/sat fiyatı var. En yüksek bulduğun al fiyatından satmaya çalışacaksın. Kapalı çarşıya gidip döviz bürosu dolaş.

  • himmet dayi  (09.11.20 11:03:43)
Gerçek kur dediğimiz forex piyasa kuru oluyor galiba, o işlemi forex piyasasında yapacaksınız diğer türlü her tür o makaslar olacak. Bir de altın için kapalıçarşı derler, döviz için de geçerli olabilir belki.
Hah bir de bankada yüksek miktar ise şubeden fiyat alma gibi bir şey oluyordu öyle bir şey yapabilirsiniz.

  • atom karincanin torunu  (09.11.20 11:04:58)
10bin dolar ve üstü meblağlar sözkonusuysa, banka ve döviz bürosu ile pazarlık edebilirsiniz.

bir de iş bankası müşterisiyseniz en avantajlı kur cep şubesinde. kuveytturk'te de fiyatlar iyidir genelde.
  • fever  (09.11.20 12:32:48)
gerçek kurdan kastım, dolar 8,65 iken internet bankacılığında 8,40.

  • facebook  (09.11.20 13:28:03)
8.135 - 8,093 örnek kur icbc . Daha iyisini görmedim

  • Mistyimage  (09.11.20 17:03:49)