trendyol indirimleri

trendyol indirimlerinden mi ürün almak gerekir yoksa black friday mi beklenmeli?

alınacak ürün elektronik alet( e-okuyucular)

bence hiçbiri, çünkü indirim falan yok ortada sanki her gün dahada artıyor herşeyin fiyatı.İhtiyaciniz var ise en iyi zaman hep bugün

  • girişemeyengirişimci  (09.11.20 01:26:07)
Ben de az evvel baktım da indirim göremedim.

  • her giriste sifresini unutan adam  (09.11.20 01:45:48)
@girişemeyengirişimci orası öyle ama black friday için de çok az kalmadı mı?

  • atina  (09.11.20 01:57:51)
@her giriste sifresini unutan adam

hocam aradığınız şey ne bilmiyorum ama benim aradıklarımda az buçuk indirim var. ben kobo kitap okuyucu arıyorum. ama Kobo'nun Nia ve Clara HD modelleri arasında kaldım.
  • atina  (09.11.20 01:59:08)
indirim dedikleri şey ürünün 6 ay onceki fiyatı :) yurtdışını bilemem ama Türkiye'de black friday kandirmacadan öte gidemiyor. zira trendyol her ay efsane indirim muhteşem indirim şoyle indirim böyle indirim diyor ancak ortada indirim falan yok şöyle ki indirimli dedikleri aynı ürün farklı sitede zaten indirimsiz hali aynı fiyat. Çok çok sıkı takip etmek ve ürün fiyatını bilirsen belki uygun bir şeyler bulabilirsin. Bence bu kadar vakit kaybetmek yerine (indirim kovalamak) ihtiyacın olduğu zaman o anki en uygun site/yer almak daha mantıklı

  • girişemeyengirişimci  (09.11.20 03:34:55)
@girişemeyengirişimci

Daha 3-4 saat gecmeden yine eski fiyatlardan veriyorlar
  • atina  (09.11.20 10:12:47)
trendyol indirimleri patates. ben olsam amazonun kindle getirtmesini beklerim.

  • roket adam  (09.11.20 10:56:59)
@roket adam

amazon'un kindle getirtmesini derken?

kindle var daha uygun fiyata ama almıyorum. kobo daha iyi modeller çıkarıyor bence.
  • atina  (09.11.20 11:07:24)
favladığım ürünlerin coğu yaklasık 4-5 tl düşmüş,
bazısı kıyafetler ve ayakkabılar 15 tl düşmüş

onun dısında bir sey göremedim
  • blackgirl00  (09.11.20 11:14:24)
@blackgirl

almak istediğiniz ürüne odaklanıp onu kovalayaın. şu an 1.400-1.500 bandında olan ürünü az önce 1.000 tl'ye aldım :) acaba ne zaman gelir :D

çok mutluyum çok kitap okuyacağım
  • atina  (09.11.20 11:25:43)
Bugün içeriden esas indirimin 27'sinde olacağını öğrendim. Acil değilse bekleyebilirsiniz bence.

  • silverleaf  (09.11.20 14:30:29)
@silverleaf

maalesef aldım. istihbarat biraz geç geldi :)

bu arada 9-12 kasım diyor trendyol için. ekstradan 27 kasımda mı indirim olabilirmiş.
  • atina  (09.11.20 14:35:34)
@atina, evet esas indirim 27'sinde olacakmış. Kaynağımı söyleyemiyorum ama öyleymiş :)

  • silverleaf  (09.11.20 15:16:42)
@silverleaf

Black friday zamanları işte. Kaymaktan pay alıyorlar :)

Ben aldım ama ne yazık ki :)
  • atina  (09.11.20 15:39:01)
@atina
Ayni ürün grubunu takipteydim, link alabilir miyim belki ben de faydalanirim ? :)

  • leben  (09.11.20 19:38:20)
@leben :)

(git: www.eksiduyuru.com)

Böyle bir duyuru daha açmıştım. 3 seçenek vardı ben clara'yı tercih ettim.
  • atina  (09.11.20 19:50:01)