[]

Udemy vs. Coursera

Dil kursuna kaydolacagim. Bir yanda udemy, bastan asagi bir dili 40 liraya ogretiyor. Diger yanda coursera, aylik 49 dolar istiyor.

Aradaki fiyat farkina deger mi? Coursera'nin sertifikasi sadece katilim sertifikasi mi yoksa sinav falan yapip "tamam, sen b1 oldun, al belgeni" mi diyorlar?

Yani sinavsiz sertifika vermelerinin pek bir esprisi olmaz herhalde. O sadece "kursumuza katilmistir" sertifikasi olur.

Ne dersiniz, hangisinden ogrensem? Pek bilgim yok iki site hakkinda.

 
Hocam Udemy'e para vermem vermemde kurslar hiç bana hitap etmiyor. Coursera için financial aid için başvuru yapın ben su sayede öğrenciyken 7 tane sertfika almıştım:)


  • spacevan  (08.11.20 23:18:56 ~ 23:23:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.