apartman dairesi önüne kamera, linkteki işimi görür mü?

www.hepsiburada.com

Kapı önünde priz falan yok? Kurulumu nasıl olacak?

Sadece izlemek mi istiyorsunuz? Kayıt için ayrı bir cihaz daha almanız gerek. O makineye kamerayı baglayınca elektriği oradan alır.

  • ykyt  (08.11.20 21:31:10)
Daire girişinde buat kapağı varsa oradan yoksa katta aydınlatmadan çekebilirsiniz elektriği. Duvarı delip daire içinden elektrik almakla uğraşılmaz sanırım.

  • synax  (08.11.20 21:33:47)
Biraz daha para verip kamera kayıt cihazı ve kamerayı ayrı ayrı alın, HDD dahil 500-600 liraya mal olur. Hatta elinizde kullanmadığınız bir hdd varsa daha ucuza gelir, hatta ve hatta kullanmadığınız eski bir pc kasanız varsa onun power suplysini kullanırsanız daha daha ucuza gelir.

Kamera yakıt cihazı evde kalır, dışarı kablo uzatır kamerayı takarsın, kamerayı kırsalar da sökseler de o ana kadar olan kayıt içerde cihazda kalır.

Bu ip kameralara hafıza kartı takılıyor ama kamerayı söküp götürürlerse görüntü de onunla gidiyor.

Bulut çözümleri de hiç ucuz değil.

Benim bahsettiğim sisteme ilerde isterseniz 4'e kadar kamera eklersiniz.
  • John Bloor  (09.11.20 09:59:58)
www.hepsiburada.com

Şunu kastettiniz galiba. Kayıt cihazı da var.
  • gelmeistemem  (09.11.20 17:38:04)