Covid + ciktiktan sonra 2. Testi ne zaman yaptirdiniz?

Babam pozitif cikali bugun 19. Gunu. Bize de temasli kontenjanindan gelip yaptiklari testin uzerinden 13 gun gecti.

Siz negatife dondugunuzu ogrenmek icin kac gun sonra tekrar test yaptirdiniz?

Vucutta virus 1 aya kadar kalip testi pozitif cikartiyor diyorlar, bilemedim amaan... ne zaman gidip yaptirsak?

Eşim hastanede tedavi gördü bir hafta. 14 gün karantina için eve taburcu ettiler. Ben de temaslı olduğum için katantinadaydim. İkimiz de ikinci testi yaptırmadik. Ben sorduğumda gerek yok, bilmiyoruz vs demislerdi. Eşimi de direkt eve yolladilar, doktor vs görmemiş. Yani raporlar bitince işe başladık direkt.

  • elorelia  (08.11.20 21:20:21)
Bende karantinadan sonra doktora gittiğimde sadece kan tahlili yaptı ve tamamdır bro sorun yok devam demişti

  • paramolacak  (08.11.20 21:30:44)
Evet, ben de gelen filyasyon ekibine sordugumda yok biz bi daha test yapmiyoruz demisti.

Ucret ile yapan ozel hastanelerde yaptirmayi dusunuyordum. Negatife dondugumden emin olmak istiyorum.
  • invictae  (08.11.20 22:35:41)
28 ekimde test yaptırdım ama hastalığın en az 4. günü filandı tahminlerime göre. 10. gülük izolasyon sürem bitince bugün gidip ikincisini yaptırdım özelde. akşama negatif çıktı, içiniz rahat etsin diyorsanız yeterli süre gibi geldi bana sizinkiler de. benim belirtiler zaten çok ağır olmamıştı ama 5 gündür filan nefes darlığı yoktu test yaptırdığımda.

  • red g  (09.11.20 00:47:37)