Kart aidatı ödüyor musunuz?

Garanti 140 lira kesmiş. Kartı iptal etmeyi düşünüyorum da.

Hayır enparada yok zaten, iş bankasında da aidatsız kredi kartı kullanıyorum. Eksiklik hissetmedim

  • tuborg yesili  (08.11.20 17:15:47)
ödemiyorum asla da ödemem. zaten harcama yaparak bankaya para kazandırıyorum. aidatsız karta geçin. mh arayın aidatı iptal etsinler.

  • jelly bear  (08.11.20 17:16:30)
Ödemiyorum neden almıyorlar bilmiyorum. Maaş müşterisiyim diye mi emin değilim

  • cemallamec  (08.11.20 17:22:05)
Çok yıllardır aidat ödemediğim kartlar kullanıyorum(Enpara, cepteteb), asla herhangi bir karta aidat ödemem.

  • hakmut  (08.11.20 17:22:41)
Enpara +1. Ödemiyorum.

Yapı Kredi'de maaş hesabı olduğu için, Yapı Kredi'ye de ödemiyorum.
  • put it in your appropriate place  (08.11.20 17:30:51)
Yıllardır ödemiyordum, son 3 aydır maaş müşterisi olmadığım için bu ay 140 TL'yi kitlemişler. Mail attım ya iade edin ya da kartı iptal ediyorum diye. Zaten enpara kredi kartı vardı, gerek yok.

  • işimdeyim gücümdeyim  (08.11.20 17:32:46)
Aidat kesiyorum diyen bankayla ilişik kesiyorum. Geçen ay ziraat kesmiş, bir dilekçe yazdım iade ettiler. Ama telefonla olmuyor, şubeye uğradım, mail de olur mu bilmiyorum.

Ararsanız iptal edeceklerdir, şanslarını deniyorlar sanırım.
  • epitaf  (08.11.20 17:59:47)
Arkadaşım geçen ay garanti'yi telefonla arayıp aidatın geri ödemesini aldı. Ancak para puan (ya da bonus her neyse) olarak iade ettiler.

  • himmet dayi  (08.11.20 18:09:59)
ödemiyorum da garanti daha iyi bonus veriyor sanki. öğrenciyken babam ek kart çıkartmıştı aidat ödüyodu ama öğrenci halimle 100lerce lira bonus birikiyordu bedava alışveriş yapıyordum belki aidattan fazladır. Şimdi vakıfbank maaş hesabı var onun kredi kartını kullanıyorum belki öğrenciliğin 10 katı harcamam var yine de 3 kuruş puan birikiyor vakıfta.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (08.11.20 18:27:41)
Her banka aidatlı ve aidatsız olmak üzere müşterilerine 2 seçenek sunmak zorunda, o nedenle aidatsız olanı tercih ettiğim için ödemiyorum.

  • paramolacak  (08.11.20 20:04:56)
Teb kredi kartı kullanıyorum. Yıldız müştri olduğum için almıyorlar 3 senedir.

  • spacevan  (08.11.20 20:23:17)
halk bank paraf kullaniyorum, 67 lira kesmisler, arayio sormadim iade edin diye, sonucta her ay icin 5 lira kesmis bosver dedim

  • alttaraf  (08.11.20 21:12:38)
Garanti miles & smiles platinum, 340 lira mı ne ödüyorum iki karta. Yıllık benefitleri 340'ı geçtiği için karlı bir alışveriş oluyor.

  • roket adam  (08.11.20 22:32:30 ~ 22:32:47)