[]

Xiaomi Mi Band 3 kullanmakta olanlar..

1) Cihaz sizin için hâlâ yeterli mi? 4 veya 5'e geçme ihtiyacı hissediyor musunuz?
2) Alarmı kullandınız mı? Titreşimi, normal ağırlıktaki uykudan uyandırmak için yeterince güçlü mü?

Teşekkürler.

 
3 kullansam 5e geçerdim. titreşim değişik ya uykunun derinliğine bağlı. çok derin uykudaysan duymayabilirsin.


  • jelly bear  (08.11.20 13:27:56) 
Hissetmiyorum 5i cok bilmiyorum ama 4 aynisinin renklisi zaten. Titresim bence gayet yeterli.


  • ruby elixir  (08.11.20 13:34:25) 
1) 4'e gecmeyi dusunuyorum yakinda. 5 biraz buyuk gibi, kayislar almistim o sebeple 5 alamam simdi

2) ben bu ozelligini pek kullanmiyorum.

ama erkek arkadasima 4'u aldik. gayet memnun. sirf onun gazina 4 almayi dusunuyorum ben de ama genel olarak cok bir farki yok.
  • supergirl  (08.11.20 18:00:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.