[]

Şirket telefonundan banka hesabına girmek güvenli mi

Çift hatlı bir şirket telefonu verildi. Şirket merdiven altı değil, 6-7 IT personeli var. Laptopu takip ediyorlar oyun falan yüklemeyelim diye. Şirket telefonuna kendi hattımı da taktım, banka hesaplarıma falan gireceğim, iki telefon taşımayayım diye. Whatsapp konuşmalarım, görüşmelerim vb. şahsi hattımı takip edebilirler mi? Banka şifremi alma vb durumla karşılaşır mıyım?
 
Banka şifreni almazlar. Telefon markası ne?

iphone ise keylog bile yapamazlar.
  • himmet dayi  (08.11.20 11:00:21 ~ 11:00:46) 
merdiven altı olmayan bir şirket, banka şifreni alacak kapasiteye sahip olsa bile almaz.


  • co2s2  (08.11.20 13:36:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.