[]

kredi karti sorusu

Arkadaslar, ögrencilikten kalan kredi kartimi kardesime vermistim, limiti 500lira. numarasini degistirince bankadan arayip sormuslar, o da bana verdi falan diye soylemis.
karti kapatirlar mi?
kapatmasinlar zaten yarisi bahcedeki kedi köpege gidiyo.


 
merhaba. güvenlik gerekçesiyle kartı bloke edebilirler. internet bankacılığı veya mobil bankacılığından kartın açık olup olmadığını teyit edebilirsiniz. şayet kart bloke altına alınmış olursa telefonla siz arayıp ben kullanıyorum sıkıntı yok diye söylerseniz aynı gün içinde geri kullanıma açarlar.


  • ilgisiz garson  (08.11.20 01:42:30) 
Numara taşıma işleminde dahi internet bankacılığına bloke koyuyorlar.


  • Unde bach canim  (08.11.20 03:12:58) 
Bloke koyamazlar
Kapatmazlar

  • Frederick Co  (08.11.20 11:23:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.